MENIU
Apie Termoizoliaciją
Kas šiltinimo sluoksniui svarbiausia?

Rectitape_klijavimasSandarumas – neturėtų būti tarpų tarp šiltinimo sluoksnių, taip pat plyšių ar neužbaigtų vietų – visa tai sukels viso šiltinimo sluoksnio efektyvumo nuostolius. Sienų šiltinimas turi susijungti su stogo, grindų šiltinimu. Taip visa konstrukcija būdama vientisa (sandariai įrengta), sulaiko šilumą viduje ir jai nėra kelio išeiti.

Powerroof_mazgas_3D_6

 

 

Tinkamas apšiltinimas kritinėse vietose – šiluma per visus plyšius keliauja į išorę. Taip netinkamas šilumos izoliacijos įrengimas kritinėse vietose, t.y. ties angokraščiais, kampais, perdangų susijungimais gali lemti šalčio tiltelius ir didelius šilumos nuostolius, nors visas šiltinimo sluoksnis būtų įrengtas ir tinkamai. Tad vietose aplink langus, duris, sujungimuose ir susidūrimuose sienos su stogu – visi mazgai turi būti išbaigti ir kokybiškai įrengti.

Plyšių užsandarinimas – oro tarpai tarp šiltinimo medžiagų turi būti panaikinami arba izoliuojami, kad oras neturėtų nė menkiausio vaikščiojimo. Tuomet net ir likę oro tarpai taps izoliacijos dalimi.

 

 

Powerwall_ploksteIlgaamžiškumas – šiltinimo sluoksniui susitraukus, sukritus, sudrėkus ar kitaip pakitus galimi dideli šilumos nuostoliai arba finansiniai nuostoliai remontuojantis – todėl reiktų atsižvelgti į eksploatacijos pobūdį ir pasirinkti kuo ilgiau savybes išlaikančias medžiagas. Todėl ir siūlome rinktis naujausios technologijos PIR plokštes iš gamintojų, kurie yra laiko patikrinti, pateikia tikras deklaracijas ir nedings po poros metų, išsipardavę visus pigius produktus.

recticel-eurofloor-grindu-apsiltinimo-ploksteKokybiškas įrengimas – meistrai gali net geriausią šiltinimo medžiagą įrengti su tarpais, nekokybiškai pritvirtinti –kas visiškai sumažintų medžiagos efektyvumą. Tad rinkitės patikimus meistrus arba tiesiog liepkite jiems parodyti ir paaiškinti atliktą darbą – kad atitiktų prieš tai išvardintus esminius reikalavimus.