MENIU
Apie Termoizoliaciją
PIR plokštės Broof testas su EPDM hidroizoliacine danga

1. Testo reikšmė

Kiekvienas plokščias stogas turi atitikti priešgaisrinio saugumo reikalavimus. Šiltinimo medžiagos atitinkamai turi praeiti testą kartu su danga. Šis testas Broof t1 parodo, ar stogo danga yra nepavojinga eksploatuoti. Jis yra atliekamas imituojant liepsnos šaltinį iš stogo viršaus. Kiekvienas visuomeninis pastatas privalo turėti šį testą atliktą. Individualiems namams tai nėra privaloma, bet,  atsargumo dėlei, geriau rinktis tą sistemą, kuri turi šio testo teigiamus rezultatus.

2. Testo eiga

Sudedama visa stogo sistema (“sumuštinis”), turi medžiagos išdžiūti. Tuomet pradedamas testas: uždedamas ugnies šaltinis ir padegamas. Per 30 minučių ugnis turi visiškai užgęsti, neišplitus daugiau nei 80 cm. Po to 60 minučių yra laukiama ir stebima, ar neatsiranda žiežirbų, nesusidaro naujų ugnies židinių.

3. EPDM + Recticel testas

Šiuo atveju testas buvo atliktas su 3 cm poliizocianurato (PIR) plokšte Eurothane Silver. Ant jos užklijuota Firestone EPDM membrana. EPDM membrana nedegi, neleido plisti ugniai. Recticel šiltinimo plokštė Eurothane Silver suanglėjo, šiek tiek išsipūtė, ir stabdė ugnį. 3 cm storio PIR medžiaga nepradegė, neatsirado skylė. Tad testas praeitas ir šis medžiagų pasirinkimas turi įrodymą, Broof t1 testą, kad stogas iš viršaus nepradegs.

Recticel_PIR_EPDM_Broof t1_testas

 

 

 

 

Recticel_PIR_EPDM_Broof t1_testas 2

 

 

 

 

Recticel_PIR_EPDM_Broof t1_testas 3

 

 

 

 

Recticel_PIR_EPDM_Broof t1_testas 4

 

 

 

 

Recticel_PIR_EPDM_Broof t1_testas 5

 

 

 

 

Recticel_PIR_EPDM_Broof t1_testas 6

 

 

 

 

Recticel_PIR_EPDM_Broof t1_testas 7

 

 

 

 

Recticel_PIR_EPDM_Broof t1_testas_rezultatai

 

 

 

 

Recticel_PIR_EPDM_Broof t1_testas_rezultatai 2