MENIU
Apie Termoizoliaciją
Angokraščių šiltinimas ir sandarinimas

Angokrasciu_siltinimo_medziagos_PIR

Angokraščiai turi ypatingą vaidmenį namo sandarumui. Nes dažniausiai nauji langai yra tikrai sandarūs, o šiluma išeina pro mažą plyšelį tarp lango rėmo ir sienos. Būtent šiai kritinei vietai – angokraščiams, PIR plokščių gamintojai Recticel turi sprendimą, kuris padėtų susidoroti su šia problema.

Išorinių angokraščių aptaisymas tinkuojamiems fasadams

Speciali PIR plokštė tinkuojamiems angokraščiams – Recticel Exterior PIR (poliizocianurato) plokštė.  Ši plokštė specialiai sukurta tinkuojamiems lauko fasadams.

Exterior_plokste_PIR_tinkuojamiems_fasadamsPrivalumai:

  • Mažas šilumos laidumo koeficientas – λd = 0.026 W/mK. Tai lemia geresnę šiluminę varžą dedant mažesnio storio plokštes. Pvz. trūkstant vietos ar norint turėti gerą varžą neuždengiant lango rėmo.
  • Mažas vandens įgeriamumas – tai padės plokštei išlaikyti savo šilumines savybes bei išmatavimus, nesusitrauks, neatsiras plyšių ar neišsitampys sudrėkus.
  • Plokštė kieta – suspaudimo jėga –  150 kPa (1,5 kg/cm2 ).  Tai yra 1,5-2 kartus daugiau nei įprasto tinkuojamo  polistirolio (EPS).
  • Priešgaisrinės savybės gerokai lenkia EPS plokščių savybes. Palei langus ugnies atveju tektų didžiausia ugnies grėsmė. PIR plokštės neskleidžia ugnies, o anglėja, tad ugnis per šią medžiagą neplinta. Tai – papildoma apsauga angokraščiams.

Vidinių angokraščių sandarinimas ir apdaila

Specialiai tam pritaikytas produktas – Recticel Eurothane G.

recticel-eurothane-g skrajutemsPrivalumai:

  • Trys viename. Su šia plokšte angokraščius pilnai užsandarinsite su tvirta šiltinimo medžiaga, garo izoliacijos sluoksniu ir gipso kartono apdaila.
  • Minimalus šilumos laidumo koeficientas – λd = 0.022 W/mK. Tai lemia geresnę šiluminę varžą dedant mažesnio storio plokštes. Pvz. turint 4 cm iki atsidarančio lango, galima uždėti 3 cm Eurothane G ir tilpsite su šiltinimo sluoksniu, garo izoliacija ir dar paviršiumi apdailai.
  • Kokybiška garo izoliacija. Tarp gipso kartono ir PIR šiltinimo sluoksnio yra įrengta garo izoliacija, kuri jums padės turėti vientisą garo izoliaciją ir apsaugos sienas nuo drėgmės įgėrimo.
  • Patogus pritvirtinimas. Plokštės klijuojamos ar mechaniškai tvirtinamos, iš karto pritvirtinate visus tris komponentus – tad tai atlikti kokybiškai itin lengva.

Daugiau informacijos:

Tel. +370 652 83904
El. paštas: rolandas@epdm.lt